EnderCraft - Eesti Minecraft 1.8.8 Server

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EnderCraft - Eesti Minecraft 1.8.8 Server

IP: endercraft.g-s.nu / 149.202.70.146:41618


    Kandideerin Abistajaks

    CrimsonTech
    CrimsonTech


    Posts : 1
    Join date : 2016-03-22

    Kandideerin Abistajaks Empty Kandideerin Abistajaks

    Post by CrimsonTech Mon Mar 28, 2016 3:10 pm

    Minecrafti nimi:CrimsonTech
    Pärisnimi:Mathias
    Vanus:15
    Miks sa tahad liituda EnderCrafti meeskonnaga ? Kuna olen see keda otsite.Tahan hoida serveri häkkeridest puhtana.Tahaks aidata inimesi.Lisaks siin serveris on väga lahked ja lõbusad meeskonnaliikmed . Tahan neile toeks olla ja aidata ,kui nad seda soovivad.
    Miks peaksime valima sinu ?:Sest ma olen päeval kui ka õhtul aktiivne.Mul on kogemusi teistest serveridest. Tahan inimesi aidata kogu südamest.Tean palju pluginatest ja commanditest.Olen sõbralik,abivalmis ja usaldusväärne .
    Kui kaua oled serveris mänginud ? Umbes 2-3nädalat.Tahan siin mängida veel ja veel kuna see on üks paremaid servereid.Serveris on väga palju häid ja lahkeid inimesi keda saab usaldada ja aidata.
    Eelnevad kogemused:Olen olnud mitmeid kordi Abistaja.Korrapidaja,Moderaator.Üje korra olen saanud olla Admin.Oskan ümber käia erinevate pluginatega ja commanditega.Võin ka selle eest hoolt kanda ,et serverisse inimesi juurde saada.

      Current date/time is Thu May 16, 2024 3:48 am