EnderCraft - Eesti Minecraft 1.8.8 Server

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EnderCraft - Eesti Minecraft 1.8.8 Server

IP: endercraft.g-s.nu / 149.202.70.146:41618


2 posters

    Abistajaks kanditeerimine

    avatar
    Dark_Exodia


    Posts : 1
    Join date : 2015-12-06

    Abistajaks kanditeerimine Empty Abistajaks kanditeerimine

    Post by Dark_Exodia Fri Dec 11, 2015 11:05 pm

    Minecrafti nimi: Dark_Exodia
    Pärisnimi: Erik Heinsaar
    Vanus: Ma olen 14 aastane praegu.
    Miks sa tahad liituda EnderCrafti meeskonnaga?: Ma soovin teie meeskonnaga liituda, sest teil on väga lahe omanik. lisaks on serveris kõik inimesed väga toredad ja soovin neid aidata kui saan. kui ma enam kõiki commande ei mäleta siis õpin uuesti pähe.
    Miks peaksime valima sinu?: Te võiksite minu valida sest soovin aidata. Ma olen ka väga sõbralik inimene ja ei solva (väga palju). ma olen ka usaldusväärne ja ei griifi nagu mõned inimesed teevad.
    Kui kaua oled serveris mänginud?: Ma olen serveris mänginud umbes 1 nädal. Aga loodan veel kaua mängida, sest see server on väga sõbralik, tore, heade inimestega ja üldse lõbus. Loodetavasti liitub veel palju inimesi, et saaks neid aidata ka kui vaja.
    Eelnevad kogemused: Olen olnud paljudes serverites moderaator, vip, admin, omanik nii et oskusi mul on küll. Mulle on öeldud et ma olen hea admin jne kuna alati aitan kui küsitakse. Võin ka teha videosi serverist et seda reklaamida ja inimesi juurde saada.
    GoldenLion1
    GoldenLion1
    Admin


    Posts : 37
    Join date : 2015-12-05

    Abistajaks kanditeerimine Empty Re: Abistajaks kanditeerimine

    Post by GoldenLion1 Sat Dec 12, 2015 2:29 pm

    Oled vastuvõetud EnderCrafti meeskonda.

      Current date/time is Sat May 11, 2024 6:34 am