EnderCraft - Eesti Minecraft 1.8.8 Server

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EnderCraft - Eesti Minecraft 1.8.8 Server

IP: endercraft.g-s.nu / 149.202.70.146:41618


2 posters

    Sheffy Abistajaks.

    avatar
    Sheffy1


    Posts : 2
    Join date : 2016-01-07

    Sheffy Abistajaks. Empty Sheffy Abistajaks.

    Post by Sheffy1 Thu Jan 07, 2016 12:45 pm

    Minecrafti nimi: Sheffy
    Pärisnimi: Markus.
    Vanus: 14.
    Miks sa tahad liituda EnderCrafti meeskonnaga?: Kuna omanik on siuke hea ja lahe vend.Põhimõtteliselt aind mcmehhanik on ainukesena seal suht, Exodia ei käi väga sees. Mulle meeldib hoida korda, ja inimestega suhelda. Ja prooviks kah siis kandideerida. Very Happy
    Miks peaksime valima sinu?: Ma olen aktiivne. Ei lähe kiiresti närvi, saan paljudest asjadest aru või nii mdea. Kogemusi mul on miks ka mitte. Commande tean hästi, abistajal pluginaid väga pole vaja teada vist, aga mõnda tean ikka. Very Happy
    Kui kaua oled serveris mänginud?: Täna vist sai nädal täis ju. 1.01 Vist hakkasin mängima või 31.12. Ei tea täpselt.
    Eelnevad kogemused:4 Korda nüüdsest olen abistaja olnud, 5-6 korda moderaator, 2 Korda admin. 2 Korda abi-omanik + consool. 2 Enda serverit olnud, + see freehostiga siis 3, aga too selleks. Vip jms neid on ka palju ette tulnud xD. Oskan protti panna, bannida, tempbannida, kickida, muteda, jailida, ja muid vajalikke commande.

    GoldenLion1
    GoldenLion1
    Admin


    Posts : 37
    Join date : 2015-12-05

    Sheffy Abistajaks. Empty Re: Sheffy Abistajaks.

    Post by GoldenLion1 Thu Jan 07, 2016 12:48 pm

    Oled vastuvõetud administratiivi ning saad abistajaks.

      Current date/time is Thu May 16, 2024 2:29 pm